stihl szczecinpilarki spalinowe szczecinpiły łańcuchowe szczecinstihl szczecinserwis stihl szczecinserwis kosiarek stihlviking szczecinpiły do betonu szczecinSTIHL SZCZECIN SERWIS

szczecin piły łańcuchowe

Pilarki spalinowe STIHL

Środowisko naturalne to żywioł pilarek łańcuchowych STIHL: zarówno najodleglejsze regiony Ziemi, jak i pobliski las. Moc pilarek jest perfekcyjnie dostosowana do pracy w terenie i tym samym stanowią one idealne narzędzie dla wszystkich, którzy swoją pracą przyczyniają się do zachowania zasobów leśnych jako przestrzeni życiowej, jako źródło surowców naturalnych czy jako ekosystem. Nie tylko profesjonaliści doceniaja bezkompromisową jakośc pilarek STIHL. Oferta STIHL obejmuje urządzenia od mocnych i wydajnych pilarek profesjonalnych aż po lekkie pilarki do zastosowań okazjonalnych.

Potrzebujecie Państwo pomocnika w ogrodzie? Kogoś silnego, kto będzie pomocny w gospodarstwie, lesie lub sadzie? A może profesjonalisty do zadań specjalnych? Najczęściej wybierana marka pilarek łańcuchowych na świecie to doskonały wybór. STIHL oferuję Państwu więcej modeli pilarek niż jakikolwiek inny producent. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, wysokiej mocy, ergonomicznej konstrukcji i niewielkiemu ciężarowi nasze pilarki ułatwiaja pracę i pomagają chronić środowisko. Oferta STIHL obejmuje pilarki łańcuchowe w różnych wariantach wyposażenia i w przedziale mocy od 1,3kW do 6,4kW (1,8KM do 8,7KM).


Zamiłowanie do perfekcji


STIHL ustanawia standardy w zakresie konstrukcji pilarek łańcuchowych. To historia sukcesu z tradycjami. Ta sama pasja, z którą Andreas STIHL przed 80 laty zaprojektował swoją pierwszą pilarkę z silnikiem spalinowym, kryje się dzisiaj w każdej pilarce, która nosi jego nazwisko.

Więcej mocy


Nowatorska konstrukcja silnika, jak np. technologia 2-MIX (system przepłukiwania cylindra) czy inteligentny system sterowania silnikiem czynią z pilarek STIHL mocne i przyjazne środowisku urządzenia o niewielkim ciężarze - charakteryzujące się zdecydowanie wyższym momentem obrotowym przy jednocześnie mniejszym zużyciu paliwa i całkowitym jego spalaniu.


Więcej precyzji


Aby podczas pracy wszystkie elementy funkcjionowały bez zarzutu, przykładamy ogromną wagę do maksymalnej precyzji wykonania aż po najdrobniejsze szczegóły. Firma STIHL oferuje zestawy tnące, idealnie dopasowane do każdego zadania i każdej pilarki. Dodatkowo nasze łańcuchy tnące produkowane są ze "szwajcarską precyzją" w zakładzie STIHL w Wil. Są one sporządzane, podobnie jak większość naszych prowadnic i kół napędowych, na specjalnych maszynach, które sami projektujemy i konstruujemy.


Więcej komfortu


Komfort jest odczuwalny juz podczas uruchamiania pilarki STIHL - np. dzięki systemowi STIHL ErgoStart, który zapewnia łatwe i niezawodne uruchamianie. Innowacyjny system antywibracyjny umożliwia precyzyjną pracę bez większego nakładu ludzkiej energii. System błyskawicznego napinania piły lańcuchowej pozwala na łatwe napięcie piły łańcuchowej tylko za pomocą koła nastawczego bez użycia jakichkolwiek narzędzi.


Łatwiejsza konserwacja


Pilarki łańcuchowe STIHL wymagają niewielkich nakładów konserwacyjnych. Wszystkie elementy wymagające konserwacji są łatwo dostępne z zewnątrz lub można do nich bardzo szybko dotrzeć. Dostęp do systemu filtrów powietrza uzyskuje się już po wykonaniu jednego obrotu śruby mocującej. Dzięki łatwości demontażu także ewentualną naprawe wykonuje się w rekordowym czasie. Krótki czas naprawy umożliwia nie tylko szybszy powtór do pracy, obniża również koszty konserwacji.


Mniejsze zużycie


Pilarki łańcuchowe STIHL "żyją" dłużej. System smarowania Oilomatic zmniejsza tarcie i chroni zestaw tnący. Paliwa i oleje silnikowe optymalnie dostosowane do każdego zastosowania zmniejszają zużycie silnika. Wysokiej jakości środki smarne i czyszczące zapewniają niezawodną pielęgnacje i ochronę urządzeń i zestawów tnących.

   
   
 
PILARKI ELEKTRYCZNE SZCZECIN
 
Pilarki Elektryczne
 
Użytkownikom, którzy nie chcą zrezygnować z prac pilarką łańcuchową w miejscach wymagających zachowania ciszy, pilarki elektryczne STIHL oferują wysoki komfort prac dzięki zasilaniu prądem elektrycznym. Ciche, mocne i ekologiczne pilarki elektryczne nadaja się rówinież do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, np. w branży budowlanej i wykończeniowej. Wszystkie pilarki elektryczne STIHL są wyposażone w dodatkowy system hamowania piły łańcuchowej QuickStop Super (Q). Wybrane modele są dostępne również z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej (B).
 
Pilarki spalinowe w obecnej ofercie:
STIHL MSE140, STIHL MSE160, STIHL MSE180, STIHL MSE200, STIHL MSE220,

   
   
 
PILARKI ŁAŃCUCHOWE SZCZECIN
 
Pilarki spalinowe do prac wokół domu i w ogrodzie
 
Pilarki łańcuchowe STIHL do prac wokól domu i w ogrodzie to urządzenia lekkie i poręczne. Nadają się idealnie do przygotowania drewna opałowego. Pielęgnacji drzew oraz prześwietlania koron drzew. Podobnie jak wszystkie inne pilarki STIHL charakteryzują się wysoką mocą i łatwą, komfortową obsługą. Lekkie pilarki łańcuchowe STIHL to modele podstawowe lub komfortowe (C), wyposażone na przykład w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B) i system STIHL ErgoStart (E) ułatwiający uruchomienie urządzenia.
 
Pilarki spalinowe w obecnej ofercie:
STIHL MS171, STIHL MS181, STIHL MS181B-CE, STIHL MS211

Pilarki spalinowe wycofane z oferty:
STIHL MS170, STIHL MS180, STIHL MS180B-CE
 
   
 
PILARKI SPALINOWE SZCZECIN
 
Pilarki spalinowe dla rolnictwa i ogrodnictwa
 
Pilarki łańcuchowe STIHL dla rolnictwa, ogrodnictwa i gospodarki komunalnej to trwałe i uniwersalne modele. Urządzenia tej mocy poradzą sobie skutecznie z najróżniejszymi zadaniami, jak np.: prace budowlane w drewnie, przygotowanie drewna opałowego czy pielęgnacja drzewostanu. Pilarki uniwersalne są dostępne jako wersje podstawowe i częściowo również modele komfortowe (C) np. z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej (B) i dodatkowym komfortowym hamulcem piły łańcuchowej QuickStop Super (Q).
 
Pilarki spalinowe w obecnej ofercie:
STIHL MS230, STIHL MS230B, STIHL MS250, STIHL MS270, STIHL MS280, STIHL MS290, STIHL MS310, STIHL MS390

   
   
 
PIŁY STIHL SZCZECIN
 
Pilarki spalinowe dla leśnictwa (pilarki profesjonalne)
 
Pilarki profesjonalne dla profesjonalnych prac leśnych niezastąpione są pilarki profesjonalne, łańcuchowe STIHL o mocy do 6,4kW. Trwałość, prostota obsługi, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz niewielki ciężar czynią z tych mocnych pilarek profesjonalne narzędzia do trzebieży, wycinki drzew i pozyskiwania drewna. Zaprojektowanie specjalnie do pracy przy ekstremalnym obciążeniu przekonują swoją mocą i komfortem obsługi.
 
Pilarki spalinowe w obecnej ofercie:
STIHL MS260, STIHL MS341, STIHL MS361, STIHL MS440, STIHL MS440, STIHL MS650, STIHL MS880

   
   
 
PIŁY STIHL SZCZECIN
 
Pilarki do pielęgnacji drzew
 
Pilarki do pielęgnacji drzew zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy w koronach drzew i są przeznaczone wyłącznie dla osób które przeszły szkolenie w zakresie pielęgnacji drzew.
 
Pilarki spalinowe w obecnej ofercie:
STIHL MS192T, STIHL M200T

   
   
 
STIHL SZCZECIN
 
Pilarka ratownicza
 
Podczas akcji ratowniczej lub akcji gaśniczej - gdy liczy się każda sekunda, nieodzownym elementem staje się najwyższa wydajność. W takich właśnie sytuacjach swoje możliwości prezentuje mocna pilarka ratownicza STIHL. Silnik rozwija ogromną moc już w przedziale średnich obrotów. Ostrza zębów tnących tej specjalnej piły łańcuchowej posiadają zbrojenie wykonane z płytek ze stopów metali twardych o wysokiej udarności, dzięki czemu są w stanie przetrwać nawet ekstremalne obciążenia.
   
 
Chętnie odpowiemy na każde pytanie
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu tel. 091 48 71 0 71
 
Doradzimy optymalne rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby
   

stihl reklamy


pilarki spalinowe, pilarki łańcuchowe, kosy spalinowe, kosiarki w szczecinie, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe,

glebogryzarki, myjki ciśnieniowe, rozdrabniacze elektryczne,

rozdrabniacze spalinowe, traktorki szczecin, kosiarki samojezdne szczecin, piły do betonu, przecinarki,

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze do liści, dmuchawy spalinowe, nożyce do żywopłotów,

agregaty pradotworcze szczecin, motopompy szczecin, zageszczarki szczecin,

serwis szczecin, serwis stihl szczecin, naprawa kosiarek szczecin, serwis kosiarek szczecin, serwis pił spalinowych szczecin, stihl szczecin