stihl szczecinpilarki spalinowe szczecinpiły łańcuchowe szczecinstihl szczecinserwis stihl szczecinserwis kosiarek stihlviking szczecinpiły do betonu szczecinstihl szczecin kosy spalinowe

kosy spalinowe szczecin

Kosy spalinowe STIHL

STIHL to synonim profesjonalnej pielęgnacji zieleni

Łatwe w obsłudze, ergonomiczne urządzenia do pielęgnacji terenów zielonych.

Za pomocą kos mechanicznych STIHL wszelkie prace w terenach zielonych można wykonywać bezpiecznie, komfortowo i precyzyjnie - od koszenia małych trawników w przydomowych ogrodach, do profesjonalnyc prac w trudnodostępnych terenach. Firma STIHL oferuje szeroką paletę produktów, z której każdy może wybrać urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb.

Za pomocą kos spalinowych STIHL można bez problemów dotrzeć w najbardziej niedostępne miejsca. Gęsta trawa lub twarde zarośla łatwo poddają się silnym kosom mechanicznym STIHL. Bogata oferta profesjonalnych kos spalinowych STIHL umożliwia ich uniwersalne zastoowanie przy pielęgnacji dużych terenów zielonych.

 

Moc w każdych warunkach - wszechstronne i niezawodne

 

Kosy mechaniczne STIHL sprawdzają się w każdej sytuacji. W zależności od silnika i narzędzia tnącego dzięki swojej wysokiej mocy umożliwiaja koszenie trawy na dużych powierzchniach, wykaszanie krawędzi trawników i prześwietlanie zarośniętych żywopłotów. Są poręczne i uniwersalne. Szeroka oferta narzędzi tnących umożliwi optymalne dopasowanie Państwa urządzenia do każdego zadania. Kosy mechaniczne STIHL to specjaliści do pracy w miejscach, w których kosiarki kapitulują. Wyrównują krawędzie, prześwietlaja krzaki i młodniki. W zależności od potrzeb i zastosowania można wybrać urządzenie odpowiednie pod względem klasy mocy i wyposażyć je w odpowiednie narzędzie tnące.

   
   
 
kosy spalinowe stihl szczecin
 

Mocne Kosy Mechaniczne STIHL - klasa profesjonalna

 
Mocne kosy spalinowe STIHL to urządzenia dla profesjonalistów. Stanowią cenna pomoc przy wykaszaniu twardej trawy i zarośli na obrzeżach ulic i zarośniętych zboczach, sprawdzają się również idealnie podczas ciężkich prac pielęgnacyjnych w lesie, w trudnych warunkach terenowych. Wyjątkowo ekonomiczne dzięki swej ekstremalnej wytrzymałości i niezawodności oraz komfortowi pracy i obsługi. Są dostępnew różnych wariantach mocy, odpowiednich do różnych potrzeb

Silne kosy spalinowe do koszenia i prac pielęgnacyjnych na dużych powierzchniach i w niedostępnym terenie, na przykład na stokach, rowach meriolacyjnych itp. Również do prześwietlania zagajników oraz usuwania ciernistyh krzewów.

Silne wykaszarki STIHL np. STIHL FS350, STIHL FS450, do szerokiego zakresu koszenia i prac pielęgnacyjnych. Dla przedsiębiorstw komunalnych i leśnictwa, zarządów dróg, kształtowania zieleni i ogrodnictwa. Również do redukcji liczby pni przy użyciu metalowych tarcz tnących.

Wyjątkowo wytrzymałe kosy spalinowe do bieżącej pielęgnacji lasu i zieleni. Łatwa obsługa również w bardzo trudnych warunkach. Duża rezerwa mocy dla metalowych tarcz tnących, bogate wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort pracy.

Urządzenia, kosy plecakowe do koszenia i prac pielęgnacyjnych na dużych powierzchniach i w szczególnie trudnym terenie, na przykład w bardzo stromych i ciasnych miejscach. Wyposażone w komfortowy stelaż plecakowy(STIHL FR350). 

Najnowocześniejsza technika w szczegółach

 
Co sprawia, że jedna marka potrafi pracować wielokrotnie dłużej bez przerw międzyserwisowych? Dlaczego STIHL jest uważany za markę o legendarnej wytrzymałości i komforcie pracy?

Najciekawsze rozwiązania techniczne:

Elastostart - łatwy rozruch, stihl szczecinElastoStart: Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.


Kompensator, stihl szczecinKompensator: Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo zanieczyszczenia filtra powietrza nie następuje nadmierne wzbogacenie mieszanki. Moc silnika przez dłuższy czas pozostaje stała. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy zanieczyszczone jest 80% jego powierzchni. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.


Profesjonalny pas nośny, stihl szczecinPas nośny/System nośny: Pasy nośne STIHL z miękką wyściółką znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów oraz gwarantują komfortową i bezpieczną pracę.
regulacja uchwytu, stihl szczecinPraktyczna regulacja uchwytu: Ergonomiczny uchwyt oburęczny można indywidualnie dostosować do każdego użytkownika za pomocą śruby dociskowej, bez użycia dodatkowych narzędzi (Zdjęcie pokazuje kosę mechaniczną).

system antywibracyjny, stihl szczecinSystem antywibracyjny: System antywibracyjny jest stosowany w urządzeniach mechanicznych do pielęgnacji zieleni. Dokładnie wyliczone strefy uchwytów redukują przenoszenie uciążliwych wibracji wytwarzanych przez silnik i obracające się narzędzie tnące. Znaczne zredukowanie liczby drgań przenoszonych na uchwyty pozwala oszczędzać siły i zwiększa komfort pracy. (zdjęcie przedstawia kosę mechaniczną)


Uchwyt oburęczny, stihl szczecinUchwyt oburęczny: Uchwyt oburęczny jest również nazywany ergonomicznym uchwytem oburęcznym. Podczas koszenia zapewnia naturalne ruchy kosy, łatwa regulacja za pomocą śruby dociskowej. W przypadku kos mechanicznych uchwyt oburęczny jest wybierany zwykle wtedy, gdy chodzi o częste stosowanie do wykaszania dużych powierzchni.


Uchwyt wielofunkcyjny, stihl szczecinUchwyt wielofunkcyjny: Uchwyt wielofunkcyjny jest stosowany w kosach mechanicznych i nożycach do żywopłotów. Zostały w nim zintegrowane wszystkie elementy obsługi silnika. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Uchwyt wielofunkcyjny został zintegrowany w uchwycie oburęcznym. W przypadku urządzeń z uchwytem obwiedniowym elementy obsługi zintegrowano w wysięgniku.


Zawór dekompresyjny, stihl szczecinZawór dekompresyjny: Zawór dekompresyjny jest elementem systemu łatwego uruchamiania. Podczas uruchamiania obniża ciśnienie sprężania w cylindrze. Umożliwia to redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika.


Gaźnik Stihl, ręczna pompa paliwowa, stihl szczecinRęczna pompa paliwowa: Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.


   
   
 
Chętnie odpowiemy na każde pytanie
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu tel. 091 48 71 0 71
 
Doradzimy optymalne rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby
   

stihl reklamy


pilarki spalinowe, pilarki łańcuchowe, kosy spalinowe, kosiarki w szczecinie, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe,

glebogryzarki, myjki ciśnieniowe, rozdrabniacze elektryczne,

rozdrabniacze spalinowe, traktorki szczecin, kosiarki samojezdne szczecin, piły do betonu, przecinarki,

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze do liści, dmuchawy spalinowe, nożyce do żywopłotów,

agregaty pradotworcze szczecin, motopompy szczecin, zageszczarki szczecin,

serwis szczecin, serwis stihl szczecin, naprawa kosiarek szczecin, serwis kosiarek szczecin, serwis pił spalinowych szczecin, stihl szczecin