stihl szczecinpilarki spalinowe szczecinpiły łańcuchowe szczecinstihl szczecinserwis stihl szczecinserwis kosiarek stihlviking szczecinpiły do betonu szczecinkosiarki szczecin
PRZEDSIĘBIORSTWO NALEŻĄCE
DO KONCERNU kosiarki szczecin
 
 

Szukacie Państwo najlepszych kosiarek w Szczecinie?

Bardzo dobrze Państwo trafili - mamy największy wybór niezawodnych kosiarek. Kosiarek, których każdy szczegół konstrukcyjny jest przemyslany i zaprojektowany w taki sposób aby używanie kosiarki było przyjemnością.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy al. Wojska Polskiego 215. Przekonajcie się Państwo sami co to znaczy jakość kosiarek koncernu

 

Kosiarki Viking

Ergonomia, która ułatwia pracę. VIKING dotrzymuje swoich obietnic

Urządzenia firmy VIKING (przedsiębiorstwo należące do koncernu STIHL) z pewnościa ułatwiają pielęgnację ogrodu. Ogrodnicy amatorzy mogą wykonywać trudne prace tak jak profesjonaliści. Dzięki bezpieczeństwu pracy i prostej obsłudze urządzenia VIKING są bardzo przydatne w pielęgnacji ogrodu. Oczywiście także prawdziwi profesjonaliści i firmy ogrodnicze docenią lżejszą pracę dzięki małym drganiom i przemyślanej obsłudze.

Korzystaniez komfortowych kosiarek trawnikowych VIKING to po prostu przyjemność. Dzięki opracowanemu przez firmę VIKING układowi ReadyStart silnik spalinowy uruchamia się już po pierwszym pociągnięciu linki rozrusznika; w przypadku rozrusznika elektrycznego wystarczy tylko obrocić kluczyk zapłonu - zupełnie jak w samochodzie. Podczas koszenia bezstopniowy napęd VARIO pozwala zaoszczędzć wiele siły. Kształt kosza na trawę po pierwsze umożliwia jego optymalne napełnienie, a po drugie - łatwe opróżnienie. Dotyczy to także nowych kosiarek samojezdnych (popularne traktorki), które dodatkowo zostały wyposażone w innowacyjny układ wyboru kierunku jazdy do przodu lub do tyłu, który ułatwia manewrowanie.

Glebogryzarki spalinowe VIKING są wyposażone w mocne silniki, trwała i wyjątkowo mocną konstrukcje, a dzięki biegowi do przodu i biegowi wstecznemu są neizwykle zwrotne.

W rozdrabniaczach ogrodowych chroniony patentem otwór w kształcie czterolistnej koniczyny znacznie ułatwia bezpieczne rozdrabnianie rozłozystych gałęzi. Dzięki dbałości o zwiększenie ergonomii urządzeń firma VIKING co roku lepiej spełnia życzenia klientów.

Kosiarki zostały podzielone na serie w celu spełnienia wymagań różnych użytkowników. Zapoznajcie się Państwo z nimi.

 
 
kosiarki szczecin
 
kosiarki szczecin
 
kosiarki szczecin
Kosiarki VIKING Seria 6 - Władca Trawnika
Seria 6 została zaprojektowana przez inżynierów firmy VIKING w celu spełniania najwyższych wymagań dotyczących pielęgnacji trawnika. Seria ta spełnia sześć najważniejszych kryteriów, takich jak: moc, funkcjonalność, ergonomia, trwałość, komfort i wzornictwo. Kosiarki Serii 6 charakteryzują się dużą mocą i wydajnościa koszenia oraz wyjątkową przyjemną obsługą. Można to zaobserowować na przykład w modelach z komfortowym rozrusznikiem elektrycznym uruchamianym kluczykiem lub z innowacyjna technologią DOV, umożliwiającą równomierną pracę i wytłumienie drgań. Przekonajcie sie Państwo sami o zaletach Serii 6.
 
kosiarki szczecin
Kosiarka VIKING Seria 8 - Moc i Profesjonalizm
Serie 8 stanowi kosiarka trawnikowa, której główną zaletą jest możliwość jej profesjonalnego użytkowania, np. podczas koszenia w parkach, na placach zabaw, na terenach przylegających do hoteli, pływalni lub wzdłuż ulic. Kosiarka Serii 8 charakteryzuje sie olbrzymia mocą, stabilną konstrukcją łatwą obsługa i wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Wielka moc silnika i znaczna szerokość koszenia sprawiają, że kosiarka pracuje bardzo wydajnie, także w trudnych warunkach. Kosiarka trawnikowa Serii 8 stanowią niezastąpioną pomoc, umożliwiając użytkownikami zaoszczędzenie czasu, wydatków i siły podczas pracy.
 
kosiarki szczecin
Kosiarki VIKING Seria R - Kosiarki do zadań specjalnych
Kosiarki Serii R bardzo dobrze nadają się do różnych zastosowań. Lekkie Kosiarki VIKING MB 2R i VIKING MB 2RT idealnie nadają się do mulczowania, rozdrobniona trawa stanowi naturalny nawóz dla małych i średnich ogrodów. Trzykołowe kosiarki wielofunkcyjne VIKING MB 3RC i MB 3RT z napędem kół umożliwiają łatwe manewrowanie wokół drzew i krzewów; mogą być używane zarówno jako kosiarki ko mulczowania, jak i kosiarki z wyrzutem bocznym. Wyjątkowo zwrotna 3-kołowa kosiarka do koszenia łąk MB 6RH, o mocnej konstrukcji, szybko ścinająca wysoką trawę w miejscach, gdzie koszenie odbywa się rzadziej.
   
Chętnie odpowiemy na każde pytanie
Zapraszamy Państwa do kontaktu tel. 091 48 71 0 71
Doradzimy optymalne rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby

stihl reklamy


pilarki spalinowe, pilarki łańcuchowe, kosy spalinowe, kosiarki w szczecinie, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe,

glebogryzarki, myjki ciśnieniowe, rozdrabniacze elektryczne,

rozdrabniacze spalinowe, traktorki szczecin, kosiarki samojezdne szczecin, piły do betonu, przecinarki,

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze do liści, dmuchawy spalinowe, nożyce do żywopłotów,

agregaty pradotworcze szczecin, motopompy szczecin, zageszczarki szczecin,

serwis szczecin, serwis stihl szczecin, naprawa kosiarek szczecin, serwis kosiarek szczecin, serwis pił spalinowych szczecin, stihl szczecin